Βάσεις & Πλεξούδες
Βάσεις & Πλεξούδες
GloboStar® 85550 Καλωδίωση – Πλεξούδα για Μπάρες και Προβολάκια LED Work Lights DC 12-24V με Διακόπτη On-Off Αδιάβροχη IP65
Άμεσα διαθέσιμο
23,10 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85550 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 6.5 x 3.2 x 2.8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 302g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας |
GloboStar® 85553 ΣΕΤ 2 Βάσεις Στήριξης για Μπάρες – Προβολάκια LED Rollbar JEEP BAR Holder – Clamp – Brackets – 1.5″ – 1.75″ – 2″ Inches Universal
Άμεσα διαθέσιμο
27,42 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85553 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.5 x 7.2 x 2.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 170g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GloboStar® 85556 ΣΕΤ 2 Βάσεις Στήριξης για Μπάρες – Προβολάκια LED Rollbar JEEP BAR Holder – Brackets – 2.25″ έως 3″ Inches Universal
Άμεσα διαθέσιμο
33,35 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85556 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.3 x 13 x 10.3εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1115g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GloboStar® 85558 ΣΕΤ 2 Βάσεις Στήριξης για 2 Μπάρες LED για JEEP WRANGLER JK Μοντέλο από 2007 έως 2018
Άμεσα διαθέσιμο
87,57 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85558 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 73 x 22 x 13εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 2000g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GloboStar® 85559 ΣΕΤ 2 Βάσεις Στήριξης για 1 Μπάρα LED για JEEP WRANGLER TJ Μοντέλο από 1997 έως 2006
Άμεσα διαθέσιμο
79,21 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85559 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 52.5 x 14 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1600g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GloboStar® 85561 Βάση για Μπάρα η Προβολάκια Εργασίας LED με Θέση για Πινακίδα Αυτοκινήτου – Universal
Άμεσα διαθέσιμο
35,02 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85561 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 37 x 12.5 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1304g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |