GLOBOSTAR® DIMMERAIL 73372 AC Trailing Edge DMX Dimmer Ράγας με 3 x 1A 220W Κανάλια AC 220-240V 3A 660W Max IP20 – DMX512 & RDM – Μ8 x Π9 x Υ6cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Κωδικός προϊόντος: globostar-73372
114,98
Άμεση παραλαβή / Παράδοση σε 1-3 μέρες
Περιγραφή Προϊόντος
ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Σειρά : DIMMERAIL
Τάση Λειτουργίας : AC 220-240V
Ρεύμα Εξόδου : ≤ 3A
Ισχύς : 660W
Δυνατότητες & Λειτουργίες : Συνδεσιμότητα DMX
Τρόπος Τοποθέτησης : Ράγας
Χρώμα Σώματος : Μαύρο
Υλικό Κατασκευής : Αλουμίνιο , Θερμοπλαστικό
Ρυθμιζόμενη Ένταση : Ντιμαριζόμενο
Βαθμός Προστασίας : IP20
Ονομαστική Διάρκεια Ζωής : ≥35000 Ώρες
Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής : ≥50000 Κύκλοι On/Off
Χρόνος Έναυσης 100% : Άμεση Εκκίνηση <0.5 s