InLight
InLight
Το προϊόν “inLight Annecy LED 2W 2700K | 6500K Solar Outdoor Wall Lamp Black D:160x82x29 mm (80206910S)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
inLight BAY Ανεμιστήρας Οροφής με LED 20W, DC Μοτέρ & Smart App – Γκρι / Ξύλο (102000930)
Άμεσα διαθέσιμο
62,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102000930 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 5-10 m² |
| Blades | 3 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Speeds | Speeds |
| Timer | Timer |
| mpn | 3074 |
| ean | 3074 |
inLight BAY Ανεμιστήρας Οροφής με LED 20W, DC Μοτέρ & Smart App – Λευκό/Ξύλο (102000910)
Άμεσα διαθέσιμο
62,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102000910 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 5-10 m² |
| Blades | 3 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Speeds | Speeds |
| Timer | Timer |
| mpn | 3073 |
| ean | 3073 |
inLight BAY Ανεμιστήρας Οροφής με LED 20W, DC Μοτέρ & Smart App – Μαύρο/Ξύλο (102000920)
Άμεσα διαθέσιμο
62,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102000920 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 5-10 m² |
| Blades | 3 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Speeds | Speeds |
| Timer | Timer |
| mpn | 3075 |
| ean | 3075 |
InLight 1 Phase Track Adaptor (TC1-032-Black)
Άμεσα διαθέσιμο
1,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | TC1-032-Black |
| mpn | 2339 |
| ean | 5207231014690 |
InLight 1 Phase Track Adaptor (TC1-032-White)
Άμεσα διαθέσιμο
1,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | TC1-032-White |
| mpn | 2369 |
| ean | 5207231014706 |
InLight 3 Phase Track Adaptor ( TC3-034-Black)
Άμεσα διαθέσιμο
4,70 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | TC3-034-Black |
| mpn | 2337 |
| ean | 5207231015055 |
Inlight Acoustic Light 1xE27 Pendant Light D:50x12cm (4059)
Άμεσα διαθέσιμο
89,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 4059 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 50x12cm |
| mpn | 2548 |
| ean | 5207231018124 |
inLight Alamo Ανεμιστήρας Οροφής με LED 15W, DC Μοτέρ & Smart App – Total Black (102000520)
Άμεσα διαθέσιμο
165,80 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102000520 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 3 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Timer | Timer |
| mpn | 2373 |
| ean | 5207231014812 |
inLight Alamo Ανεμιστήρας Οροφής με LED 15W, DC Μοτέρ & Smart App – Λευκό/Ξύλο (102000510)
Άμεσα διαθέσιμο
165,80 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102000510 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 3 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Speeds | Speeds |
| Timer | Timer |
| mpn | 2374 |
| ean | 5207231014799 |
inLight Allatoona LED 10W 3000K Outdoor Wall Lamp Black D:45x80x600 mm (80205711)
Άμεσα διαθέσιμο
55,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80205711 |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimensions | 45 x 80 x 600 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 3003 |
| ean | 5207231021285 |
inLight Almanor Ανεμιστήρας Οροφής LED με App Control & 3CCT | Λευκός (101000410)
Άμεσα διαθέσιμο
123,50 €
| Διαστάσεις | 54,50 × 54,00 × 25,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 101000410 |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | 3CCT by remote control & memory |
| Dimensions | Dimensions |
| Dimmable | Dimmable |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Speeds | Speeds |
| mpn | 2096 |
| ean | 5207231007753 |
inLight Amistad-LED 2W RGB Solar Spike Light in Black Color (80204910S)
Άμεσα διαθέσιμο
16,80 €
| Διαστάσεις | 11,00 × 10,00 × 20,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80204910S |
| Battery | 5,5v |
| Color Temperature | RGB |
| Duration | 8-10 Hours |
| IP Rate | IP Rate |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 2306 |
| ean | 5207231015017 |
inLight Annecy LED 2W 2700K | 6500K Solar Outdoor Wall Lamp Black D:160x82x29 mm (80206910S)
Άμεσα διαθέσιμο
44,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80206910S |
| Battery | 3,7V |
| Charging | 5-6h |
| Color Temperature | 2700K, 6500K |
| Dimensions | Dimensions |
| Dimmable | Dimmable |
| Duration | Duration |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 2995 |
| ean | 5207231021612 |
inLight Annie Outdoor Wall Lamp Black 1xE27 D:150x160x270mm (80206114)
Άμεσα διαθέσιμο
36,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80206114 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 150 x 160 x 270 mm |
| IP Rate | IP65 |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 3014 |
| ean | 5207231021353 |
inLight Athabasca LED 8W 3000K Outdoor Wall Lamp Anthracite D:10,5cmx13,5cm (80203241)
Άμεσα διαθέσιμο
16,70 €
| Διαστάσεις | 13,50 × 10,50 × 9,40 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80203241 |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP44 |
| Light | Light |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 2178 |
| ean | 5207231007869 |
inLight AURORA Ανεμιστήρας Οροφής με LED 20W, DC Μοτέρ & Smart App – Γκρι/Ξύλο (102001030)
Άμεσα διαθέσιμο
72,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102001030 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 10-15 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| mpn | 3077 |
| ean | 3077 |
inLight AURORA Ανεμιστήρας Οροφής με LED 20W, DC Μοτέρ & Smart App – Λευκό/Ξύλο (102001010)
Άμεσα διαθέσιμο
72,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102001010 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 10-15 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| mpn | 3076 |
| ean | 3076 |
inLight AURORA Ανεμιστήρας Οροφής με LED 20W, DC Μοτέρ & Smart App – Μαύρο/Ξύλο (102001020)
Άμεσα διαθέσιμο
72,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102001020 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 10-15 m² |
| Blades | 3 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| mpn | 3078 |
| ean | 3078 |
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...