InLight
InLight
Το προϊόν “inLight Caror – LED 9W 3CCT Up and Down Outdoor Light in Anthracite Color (80204040)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
inLight Avalanche 1xE27 Outdoor Pole Light Black D:120cmx18.5cm (80500114)
Άμεσα διαθέσιμο
33,50 €
| Διαστάσεις | 31,00 × 30,00 × 30,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80500114 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 120×18.5 |
| IP Rate | IP44 |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 1731 |
| ean | 5207231005377 |
inLight Avalanche 1xE27 Outdoor Stand Light Black D:35.3cmx18.5cm (80400214)
Άμεσα διαθέσιμο
19,00 €
| Διαστάσεις | 31,00 × 20,00 × 20,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80400214 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 35.3×18.5 |
| IP Rate | IP44 |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 1729 |
| ean | 5207231005360 |
inLight Avalanche 1xE27 Outdoor Wall Lamp Black D:22cmx30cm (80201214)
Άμεσα διαθέσιμο
18,50 €
| Διαστάσεις | 23,00 × 19,50 × 21,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80201214 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 22×30 |
| IP Rate | IP44 |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 1728 |
| ean | 5207231005353 |
inLight Baikal LED 1W 3000K | 4000K | 6000K Solar Outdoor Wall Lamp Black D:130x190x175 mm (80207310S)
Άμεσα διαθέσιμο
31,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80207310S |
| Battery | 3,7V |
| Charging | 6-8 h |
| Color Temperature | 3000K, 4000K, 6000K |
| Dimensions | Dimensions |
| Dimmable | Dimmable |
| Duration | Duration |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 3001 |
| ean | 5207231021650 |
inLight Blue LED 3W 3CCT Outdoor Wall Lamp Anthracite D:10cmx7cm (80202140)
Άμεσα διαθέσιμο
14,70 €
| Διαστάσεις | 10,60 × 4,70 × 7,60 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202140 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 10×7 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1702 |
| ean | 5207231005629 |
inLight Blue LED 3W 3CCT Outdoor Wall Lamp Anthracite D:16cmx7cm (80202240)
Άμεσα διαθέσιμο
16,60 €
| Διαστάσεις | 16,60 × 4,00 × 7,50 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202240 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 16×7 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1706 |
| ean | 5207231005650 |
inLight Blue LED 3W 3CCT Outdoor Wall Lamp Grey D:10cmx7cm (80202130)
Άμεσα διαθέσιμο
14,70 €
| Διαστάσεις | 10,60 × 4,00 × 7,60 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202130 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 10×7 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1703 |
| ean | 5207231005636 |
inLight Blue LED 3W 3CCT Outdoor Wall Lamp Grey D:16cmx7cm (80202230)
Άμεσα διαθέσιμο
16,60 €
| Διαστάσεις | 16,60 × 4,00 × 7,60 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202230 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 16×7 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1705 |
| ean | 5207231005667 |
inLight Blue LED 3W 3CCT Outdoor Wall Lamp White D:10cmx7cm (80202120)
Άμεσα διαθέσιμο
14,70 €
| Διαστάσεις | 10,60 × 4,00 × 7,60 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202120 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 10×7 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1701 |
| ean | 5207231005643 |
inLight Blue LED 3W 3CCT Outdoor Wall Lamp White D:16cmx7cm (80202220)
Άμεσα διαθέσιμο
16,60 €
| Διαστάσεις | 16,60 × 4,00 × 7,50 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202220 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 16×7 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1704 |
| ean | 5207231005674 |
inLight Blue LED 4W 3CCT Outdoor Wall Lamp Anthracite D22cmx8cm (80202340)
Άμεσα διαθέσιμο
18,20 €
| Διαστάσεις | 22,60 × 4,20 × 8,60 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202340 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 22×8 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1708 |
| ean | 5207231005681 |
inLight Blue LED 4W 3CCT Outdoor Wall Lamp Grey D:22cmx8cm (80202330)
Άμεσα διαθέσιμο
18,20 €
| Διαστάσεις | 22,60 × 4,20 × 8,60 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202330 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 22×8 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1709 |
| ean | 5207231005698 |
inLight Blue LED 4W 3CCT Outdoor Wall Lamp White D:22cmx8cm (80202320)
Άμεσα διαθέσιμο
18,20 €
| Διαστάσεις | 22,60 × 4,20 × 8,60 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202320 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 22×8 |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | Lumens |
| Power | Power |
| mpn | 1707 |
| ean | 5207231005704 |
inLight Canyon 1xGU10 Outdoor Wall Lamp Black D:100x105x135mm (80206214)
Άμεσα διαθέσιμο
25,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80206214 |
| Bulb | GU10 |
| Dimensions | 100 x 105 x 135 mm |
| IP Rate | IP54 |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 3020 |
| ean | 5207231021384 |
inLight Caror – LED 9W 3CCT Up and Down Outdoor Light in Anthracite Color (80204040)
Άμεσα διαθέσιμο
35,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80204040 |
| Color Temperature | 3CCT |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Light | Light |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 2403 |
| ean | 5207231014065 |
inLight Caror – LED 9W 3CCT Up and Down Outdoor Light in Grey Color (80204030)
Άμεσα διαθέσιμο
35,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80204030 |
| Color Temperature | 3CCT |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Light | Light |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 2402 |
| ean | 5207231014072 |
InLight Caror – LED 9W 3CCT Up and Down Outdoor Light in White Color (80204020)
Άμεσα διαθέσιμο
35,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80204020 |
| Color Temperature | 3CCT |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Light | Light |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 2381 |
| ean | 5207231014089 |
inLight Ceiling LED 9W 3CCT Outdoor Ceiling Light black D:14cmx7,8cm (80301050)
Άμεσα διαθέσιμο
26,30 €
| Διαστάσεις | 14,00 × 14,00 × 7,80 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80301050 |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Dimensions | 14×7,8 |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Power | Power |
| mpn | 3162 |
| ean | 3162 |
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...