InLight
InLight
Το προϊόν “Inlight Clip connector for curved magnetic track 48volt (TC036)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
inLight Champlain 1xE27 Outdoor Ceiling Light Anthracite D:90x285x285mm (80300844)
Άμεσα διαθέσιμο
22,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80300844 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 90 x 285 x 285 mm |
| IP Rate | IP65 |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 3022 |
| ean | 5207231021421 |
inLight Champlain 1xE27 Outdoor Ceiling Light Grey D:90x285x285mm (80300834)
Άμεσα διαθέσιμο
22,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80300834 |
| Dimensions | 90x285x285mm |
| IP Rate | IP65 |
| Material | PC |
| Volt | Volt |
| mpn | 3021 |
| ean | 5207231021193 |
Inlight Chandler ράγα 2m (13C-T001)
Άμεσα διαθέσιμο
50,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 13C-T001-Black |
| mpn | 2868 |
| ean | 5207231021018 |
inLight Chelan 1xGU10 Outdoor Ceiling Down Light Anthracite D:10.3cmx6cm (80300144)
Άμεσα διαθέσιμο
12,00 €
| Διαστάσεις | 6,80 × 6,80 × 11,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80300144 |
| Bulb | GU10 |
| Dimensions | 10.3×6 |
| IP Rate | IP44 |
| Light | Light |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 1738 |
| ean | 5207231005124 |
inLight Chelan 1xGU10 Outdoor Ceiling Down Light Grey D:10.3cmx6cm (80300134)
Άμεσα διαθέσιμο
12,00 €
| Διαστάσεις | 6,80 × 6,80 × 11,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80300134 |
| Bulb | GU10 |
| Dimensions | 10.3×6 |
| IP Rate | IP44 |
| Light | Light |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 1736 |
| ean | 5207231005131 |
inLight Chilko Ανεμιστήρας Οροφής LED με App Control & 3CCT | Γκρι (101000330)
Άμεσα διαθέσιμο
118,00 €
| Διαστάσεις | 54,50 × 54,00 × 25,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 101000330 |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | 3CCT by remote control & memory |
| Dimensions | Dimensions |
| Dimmable | Dimmable |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Speeds | Speeds |
| mpn | 2101 |
| ean | 5207231007739 |
inLight Chilko Ανεμιστήρας Οροφής LED με App Control & 3CCT | Μαύρος (101000320)
Άμεσα διαθέσιμο
118,00 €
| Διαστάσεις | 54,50 × 54,00 × 25,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 101000320 |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | 3CCT by remote control & memory |
| Dimensions | Dimensions |
| Dimmable | Dimmable |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Speeds | Speeds |
| mpn | 2100 |
| ean | 5207231007722 |
inLight Chilko Ανεμιστήρας Οροφής LED με App Control & 3CCT | Χρυσό (101000360)
Άμεσα διαθέσιμο
118,00 €
| Διαστάσεις | 54,50 × 54,00 × 25,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 101000360 |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | 3CCT by remote control & memory |
| Dimensions | Dimensions |
| Dimmable | Dimmable |
| IP Rate | IP Rate |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| Revolutions/ minute | Revolutions/ minute |
| Speeds | Speeds |
| mpn | 2102 |
| ean | 5207231007746 |
inLight CLARK Ανεμιστήρας Οροφής με LED 24W, DC Μοτέρ & Smart App – Total White (102001110)
Άμεσα διαθέσιμο
83,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102001110 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 5-10 m² |
| Blades | 3 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| mpn | 3079 |
| ean | 3079 |
inLight Clear 1xE27 Outdoor Up-Down Wall Lamp Grey D:32cmx13cm (80202734)
Άμεσα διαθέσιμο
20,50 €
| Διαστάσεις | 32,60 × 13,60 × 13,80 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202734 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 32×13 |
| IP Rate | IP65 |
| Light | Light |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 1856 |
| ean | 5207231005834 |
inLight Clear 1xE27 Outdoor Up-Down Wall Lamp White D:32cmx13cm (80202724)
Άμεσα διαθέσιμο
20,50 €
| Διαστάσεις | 32,60 × 13,60 × 13,80 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202724 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 32×13 |
| IP Rate | IP65 |
| Light | Light |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 1859 |
| ean | 5207231005841 |
inLight Clear 1xΕ27 Outdoor Up-Down Wall Lamp Anthracite D32cmx13cm (80202744)
Άμεσα διαθέσιμο
20,50 €
| Διαστάσεις | 32,60 × 13,60 × 13,80 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80202744 |
| Bulb | E27 |
| Dimensions | 32×13 |
| IP Rate | IP65 |
| Light | Light |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 1860 |
| ean | 5207231005827 |
Inlight Clip connector for curved magnetic track 48volt (TC036)
Άμεσα διαθέσιμο
1,05 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | TC036 |
| mpn | 2812 |
| ean | 5207231019312 |
inLight Crescent 1xGU10 Outdoor Spot Anthracite D:90x90x130mm (80206044)
Άμεσα διαθέσιμο
21,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80206044 |
| Bulb | GU10 |
| Dimensions | 90 x 90 x 130 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP Rate |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 3025 |
| ean | 5207231021322 |
inLight Crescent 1xGU10 Outdoor Spot Grey D:90x90x130mm (80206034)
Άμεσα διαθέσιμο
21,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80206034 |
| Bulb | GU10 |
| Dimensions | 90 x 90 x 130 mm |
| Volt | IP54 |
| mpn | 3024 |
| ean | 5207231021339 |
inLight Crescent 1xGU10 Outdoor Spot White D:90x90x130mm (80206024)
Άμεσα διαθέσιμο
21,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 80206024 |
| Bulb | GU10 |
| Dimensions | 90 x 90 x 130 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP Rate |
| Material | Material |
| Volt | Volt |
| mpn | 3023 |
| ean | 5207231021346 |
Inlight Curved Μαγνητική ράγα μαύρη 90cm (TRC001)
Άμεσα διαθέσιμο
225,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | TRC001 |
| mpn | 2808 |
| ean | 5207231019275 |
inLight Denali Ανεμιστήρας Οροφής με LED 24W, DC Μοτέρ & Smart App – Total White (102000790)
Άμεσα διαθέσιμο
182,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102000790 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| mpn | 2985 |
| ean | 5207231021483 |
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...