InLight
InLight
Το προϊόν “Inlight Downlight LED σποτ 5W 3CCT σε λευκή και μαύρη απόχρωση (X00170WB)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
inLight Denali Ανεμιστήρας Οροφής με LED 24W, DC Μοτέρ & Smart App – Γκρι/Ξύλο (102000730)
Άμεσα διαθέσιμο
182,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102000730 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| mpn | 2984 |
| ean | 5207231021506 |
inLight Denali Ανεμιστήρας Οροφής με LED 24W, DC Μοτέρ & Smart App – Λευκό/Ξύλο (102000710)
Άμεσα διαθέσιμο
182,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 102000710 |
| App | Yes |
| Area Coverage | 15-20 m² |
| Blades | 5 |
| Color Temperature | Color Temperature |
| Dimensions | Dimensions |
| IP Rate | IP Rate |
| Lumens | Lumens |
| Material | Material |
| Motor | Motor |
| Noise Level | Noise Level |
| Power | Power |
| mpn | 2983 |
| ean | 5207231021490 |
Inlight Downlight LED σποτ 5W 3CCT σε λευκή και μαύρη απόχρωση (X00170WB)
Άμεσα διαθέσιμο
23,10 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00170WB |
| Beam Angle | 25° |
| Dimensions | 4,3×8,7cm |
| Lumens | 400LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2883 |
| ean | 5207231020325 |
Inlight Downlight Mounted σποτ 2*8W 3CCT σε λευκή απόχρωση (X00270W)
Άμεσα διαθέσιμο
36,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00270W |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 11,7×22,6×5,5cm |
| Lumens | 1280LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2903 |
| ean | 5207231020523 |
InLight Downlight Mounted σποτ 2*8W 3CCT σε μαύρη απόχρωση (X00270B)
Άμεσα διαθέσιμο
36,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00270B |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 11,7×22,6×5,5cm |
| Lumens | 1280LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2904 |
| ean | 5207231020530 |
Inlight Downlight Mounted σποτ 3*8W 3CCT σε λευκή απόχρωση (X00280W)
Άμεσα διαθέσιμο
55,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00280W |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 11,7×32,8×5,5cm |
| Lumens | 1920LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2905 |
| ean | 5207231020547 |
Inlight Downlight Mounted σποτ 3*8W 3CCT σε μαύρη απόχρωση (X00280B)
Άμεσα διαθέσιμο
55,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00280B |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 11,7×32,8×5,5cm |
| Lumens | 1920LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2906 |
| ean | 5207231020554 |
Inlight Downlight Mounted σποτ 4*8W 3CCT σε λευκή απόχρωση (X00290W)
Άμεσα διαθέσιμο
73,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00290W |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 22,6×22,6×5,5cm |
| Lumens | 2560LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2907 |
| ean | 5207231020561 |
Inlight Downlight Mounted σποτ 4*8W 3CCT σε μαύρη απόχρωση (X00290B)
Άμεσα διαθέσιμο
73,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00290B |
| Beam Angle | 24° |
| Lumens | 2560LM |
| Material | Aluminum |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2908 |
| ean | 5207231020578 |
Inlight Downlight Mounted σποτ 8W 3CCT σε λευκή απόχρωση (X00260W)
Άμεσα διαθέσιμο
18,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00260W |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 11,7×11,7×5,5cm |
| Lumens | 640LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2901 |
| ean | 5207231020509 |
Inlight Downlight Mounted σποτ 8W 3CCT σε μαύρη απόχρωση (X00260B)
Άμεσα διαθέσιμο
18,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00260B |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 11,7×11,7×5,5cm |
| Lumens | 640LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2902 |
| ean | 5207231020516 |
Inlight Downlight σποτ 10W 3CCT σε λευκή απόχρωση (X00250W)
Άμεσα διαθέσιμο
19,30 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00250W |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 9,3×9,45cm |
| Lumens | 800LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2899 |
| ean | 5207231020486 |
Inlight Downlight σποτ 10W 3CCT σε λευκή και μαύρη απόχρωση (X00180WB)
Άμεσα διαθέσιμο
28,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00180WB |
| Beam Angle | 25° |
| Dimensions | 8,5×10,2cm |
| Lumens | 800LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2885 |
| ean | 5207231020349 |
Inlight Downlight σποτ 10W 3CCT σε μαύρη απόχρωση (X00180B)
Άμεσα διαθέσιμο
28,50 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00180B |
| Beam Angle | 25° |
| Dimensions | 8,5×10,2cm |
| Lumens | 800LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2886 |
| ean | 5207231020356 |
Inlight Downlight σποτ 10W 3CCT σε μαύρη απόχρωση (X00250B)
Άμεσα διαθέσιμο
19,30 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00250B |
| Beam Angle | 24° |
| Dimensions | 9,3×9,45cm |
| Lumens | 800LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2900 |
| ean | 5207231020493 |
Inlight Downlight σποτ 12*3W 3CCT σε λευκή απόχρωση (X00210W)
Άμεσα διαθέσιμο
47,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00210W |
| Beam Angle | 15° |
| Dimensions | 3,2×20,8×3,9cm |
| Lumens | 2880LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2891 |
| ean | 5207231020400 |
Inlight Downlight σποτ 12*3W 3CCT σε μα΄΄΄΄ύρη απόχρωση (X00210B)
Άμεσα διαθέσιμο
47,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00210B |
| Beam Angle | 15° |
| Dimensions | 3,2×20,8×3,9cm |
| Lumens | 2880LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2892 |
| ean | 5207231020417 |
Inlight Downlight σποτ 3*3W 3CCT σε λευκή απόχρωση (X00190W)
Άμεσα διαθέσιμο
19,00 €
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | InLight |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | X00190W |
| Beam Angle | 15° |
| Dimensions | 3,2×6,2×3,9cm |
| Lumens | 720LM |
| Material | Material |
| Power | Power |
| Temperature | Temperature |
| mpn | 2888 |
| ean | 5207231020363 |
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...