ΝΤΟΥΙ
ΝΤΟΥΙ
Το προϊόν “GloboStar® 78967 Ντουί Vintage Industrial Retro E27 με Διακόπτη ON/OFF – Μαύρο – Μ5.5 x Π3.6 x Υ7cm” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
GloboStar® 78965 Ντουί Vintage Industrial Retro E27 με Διακόπτη ON/OFF – Ασημί – Μ5.5 x Π3.6 x Υ7cm
Άμεσα διαθέσιμο
2,03 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 78965 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 5.5 x 3.6 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 37g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ντουί | Ντουί |
| Ποσότητα Ντουί | Ποσότητα Ντουί |
| Προτεινόμενος Τύπος Λάμπας | Προτεινόμενος Τύπος Λάμπας |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Προσοχή | Προσοχή |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GloboStar® 78967 Ντουί Vintage Industrial Retro E27 με Διακόπτη ON/OFF – Μαύρο – Μ5.5 x Π3.6 x Υ7cm
Άμεσα διαθέσιμο
2,03 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 78967 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 5.5 x 3.6 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 37g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ντουί | Ντουί |
| Ποσότητα Ντουί | Ποσότητα Ντουί |
| Προτεινόμενος Τύπος Λάμπας | Προτεινόμενος Τύπος Λάμπας |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Προσοχή | Προσοχή |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GloboStar® 79597 Κεραμικό Ντουί G9 με 15CM Καλώδιο D1.8 x H2.6cm
Άμεσα διαθέσιμο
1,03 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 79597 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 1.8 x 1.8 x 2.6εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 15g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ντουί | Ντουί |
| Ποσότητα Ντουί | Ποσότητα Ντουί |
| Προτεινόμενος Τύπος Λάμπας | Προτεινόμενος Τύπος Λάμπας |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Προσοχή | Προσοχή |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® LAMPHOLDER 78950 Ντουί Gu10 Πορσελάνης με 15cm Καλώδιο σε Anti-Fire Protection High Resistance Tube & Κυτίο Συνδεσμολογίας – ᐊVDEᐅ Certified – IP20 – Μ15 x Π3.5 x Υ3.5cm
Άμεσα διαθέσιμο
1,31 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 78950 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 15 x 3.5 x 3.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 43g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ντουί | Ντουί |
| Ποσότητα Ντουί | Ποσότητα Ντουί |
| Προτεινόμενος Τύπος Λάμπας | Προτεινόμενος Τύπος Λάμπας |
| Προσοχή | Προσοχή |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...