ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ-ΚΟΛΩΝΑΚΙΑ
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ-ΚΟΛΩΝΑΚΙΑ
Το προϊόν “ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΗΠΟΥ LED 18W” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
kelvo® GREMO KLV-101-0123 Φωτιστικό Κολωνάκι Κήπου LED 7W 875lm 45° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Θερμό Λευκό 2700K – Bridgelux COB Chip & TÜV SÜD Driver – Γκρι Ανθρακί Ματ – Μ15.5 x Π15.5 x Υ80cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
87,17 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | kelvo® LIGHTING |
| SKU | KLV-101-0123 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 15.5 x 15.5 x 80εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 950g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα kelvo® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ύφος | Ύφος |
| Τύπος Φωτισμού | Τύπος Φωτισμού |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Ισχύς | Ισχύς |
kelvo® GREMO KLV-101-0124 Φωτιστικό Κολωνάκι Κήπου LED 7W 875lm 45° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Θερμό Λευκό 2700K – Bridgelux COB Chip & TÜV SÜD Driver – Γκρι Ανθρακί Ματ – Μ15 x Π15 x Υ80.5cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
132,63 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | kelvo® LIGHTING |
| SKU | KLV-101-0124 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 15 x 15 x 80.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 2300g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα kelvo® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ύφος | Ύφος |
| Τύπος Φωτισμού | Τύπος Φωτισμού |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Ισχύς | Ισχύς |
kelvo® GREMO KLV-101-0125 Φωτιστικό Κολωνάκι Κήπου LED 10W 1250lm 45° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Θερμό Λευκό 2700K – Lumileds SMD Chip & TÜV SÜD Driver – Γκρι Ανθρακί Ματ – Μ29.5 x Π11.5 x Υ50cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
95,88 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | kelvo® LIGHTING |
| SKU | KLV-101-0125 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 29.5 x 11.5 x 50εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1100g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα kelvo® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ύφος | Ύφος |
| Τύπος Φωτισμού | Τύπος Φωτισμού |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Ισχύς | Ισχύς |
Redpoint OLLIE SPOT ΚΗΠΟΥ ΚΑΡΦΩΤΟ-ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΜΟΝΟ 1xGU10 IP65 ABS ΜΑΥΡΟ (Made In P.R.C)
Άμεσα διαθέσιμο
9,47 €
Redpoint ΓΙΡΛΑΝΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΕΠΕΚΤΕΙΝΟΜΕΝΗ 10+1mt ΜΕ 10 ΝΤΟΥΙ Ε27 (Made In P.R.C)
Άμεσα διαθέσιμο
37,67 €