Χωρίς κατηγορία
Χωρίς κατηγορία
Το προϊόν “Artezan Χριστουγεννιάτικος Νάνος 55cm-Γκρί” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
20 Τεμάχια x LED Magic Digital Στρογγυλό Module Φ3 CM RGBW 0.72W 12V GloboStar 30544
Άμεσα διαθέσιμο
21,26 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 30544 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 3.5 x 3 x 3εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 35g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Πρωτόκολλο Επικοινωνίας |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
20 Τεμάχια x LED Module 3 SMD 5050 0.8W 12V 50lm IP65 Αδιάβροχο Πράσινο GloboStar 65003
Άμεσα διαθέσιμο
6,15 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 65003 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 7.7 x 1.5 x 0.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 7g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | Απόδοση Φωτεινής Ροής |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
Apple Επιτοίχιο φωτιστικό LED 9W 3000K από μαύρο μέταλλο D:16cm (43036-BL)
Άμεσα διαθέσιμο
59,00 €
| Διαστάσεις | 17,00 × 19,00 × 14,50 cm |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Διαθεσιμότητα | Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες |
| Κωδικός Προϊόντος | 43036-BL |
| Color Temperature | Α – 3W LED, Β – 6W LED |
| Dimmable | Όχι |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Λαμπτήρας | Λαμπτήρας |
| Τοποθέτηση | Τοποθέτηση |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| mpn | 1815 |
| ean | 5207231006411 |
Geyer Air Conditioner OPTICLIMA 12.000 BTU με Ιονιστή και Wi-Fi λευκό – εσωτερική μονάδα
Άμεσα διαθέσιμο
160,65 €
Geyer Air Conditioner OPTICLIMA 18.000 BTU με Ιονιστή και Wi-Fi λευκό – εσωτερική μονάδα
Άμεσα διαθέσιμο
222,08 €
Geyer Air Conditioner OPTICLIMA 24.000 BTU με Ιονιστή και Wi-Fi λευκό – εσωτερική μονάδα
Άμεσα διαθέσιμο
302,40 €
Geyer Air Conditioner OPTICLIMA 9.000 BTU με Ιονιστή και Wi-Fi λευκό – εσωτερική μονάδα
Άμεσα διαθέσιμο
146,48 €
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...