ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΣΚΑΦΑΚΙΑ ΣΤΕΓΑΝΑ
ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΣΚΑΦΑΚΙΑ ΣΤΕΓΑΝΑ
Το προϊόν “GLOBOSTAR® MEGORA 60158 Γραμμικό Βιομηχανικό Φωτιστικό Tri-Proof LED 40W 3806lm 120° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – Lumileds SMD Chip – Μ120 x Π7.5 x Υ2.5cm – 2 Χρόνια Εγγύηση” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
GLOBOSTAR® BIOMI 60168 Γραμμικό Βιομηχανικό Φωτιστικό Tri-Proof LED 55W 6050lm 120° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Φυσικό Λευκό 4500K – Lumileds SMD Chip – Μ150 x Π6 x Υ4cm – 3 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
14,23 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 60168 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 150 x 6 x 4εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 320g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ισοδύναμη Ισχύς | Ισοδύναμη Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | Απόδοση Φωτεινής Ροής |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA |
GLOBOSTAR® EMERGANO 60179 60cm Γραμμικό Βιομηχανικό Φωτιστικό Tri-Proof Τεχνολογίας Emergency με Ενσωματωμένη Μπαταρία Li-Ion 3.7V 2600mAH & Αυτονομία 3 Ώρες LED 24W 3120lm 120° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – LUMILEDs SMD Chip & TÜV SÜD Driver – Γκρι με Γαλακτερό Κάλυμμα Πλαστικό PC – Μ60 x Π10.5 x Υ8cm – 5 Χρόνια Εγγύση
Άμεσα διαθέσιμο
24,30 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 60179 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 60 x 10.5 x 8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 728g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Είδος | Είδος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ύφος | Ύφος |
| Τύπος Φωτισμού | Τύπος Φωτισμού |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
GLOBOSTAR® EMERGANO 60180 120cm Γραμμικό Βιομηχανικό Φωτιστικό Tri-Proof Τεχνολογίας Emergency με Ενσωματωμένη Μπαταρία Li-Ion 3.7V 5000mAH & Αυτονομία 3 Ώρες LED 48W 6240lm 120° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – LUMILEDs SMD Chip & TÜV SÜD Driver – Γκρι με Γαλακτερό Κάλυμμα Πλαστικό PC – Μ120 x Π10.5 x Υ8cm – 5 Χρόνια Εγγύση
Άμεσα διαθέσιμο
38,49 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 60180 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 120 x 10.5 x 8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1480g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Είδος | Είδος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ύφος | Ύφος |
| Τύπος Φωτισμού | Τύπος Φωτισμού |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
GLOBOSTAR® MEGORA 60158 Γραμμικό Βιομηχανικό Φωτιστικό Tri-Proof LED 40W 3806lm 120° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – Lumileds SMD Chip – Μ120 x Π7.5 x Υ2.5cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
10,70 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 60158 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 120 x 7.5 x 2.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 280g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ισοδύναμη Ισχύς | Ισοδύναμη Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | Απόδοση Φωτεινής Ροής |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA |
GLOBOSTAR® MEGORA 60159 Γραμμικό Βιομηχανικό Φωτιστικό Tri-Proof LED 40W 3727lm 120° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Φυσικό Λευκό 4500K – Lumileds SMD Chip – Μ120 x Π7.5 x Υ2.5cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
10,70 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 60159 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 120 x 7.5 x 2.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 280g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ισοδύναμη Ισχύς | Ισοδύναμη Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | Απόδοση Φωτεινής Ροής |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA | Δείκτης Απόδοσης Χρωμάτων CRI/RA |
GLOBOSTAR® SMARTGROUP 61702 Γραμμικό Βιομηχανικό Φωτιστικό Tri-Proof Τεχνολογίας Smart Group Linkable Control System 2.4Ghz με Αισθητήρα Κίνησης Microwave LED 48W 6000lm 120° AC 220-240V Αδιάβροχο IP65 Φυσικό Λευκό 5000K – Lumileds SMD Chip & TÜV SÜD Driver – Μ120 x Π10.5 x Υ8cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
29,14 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 61702 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 120 x 10.5 x 8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 1329g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Συσκευασία GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Σχήμα | Σχήμα |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ισοδύναμη Ισχύς | Ισοδύναμη Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Απόδοση Φωτεινής Ροής | Απόδοση Φωτεινής Ροής |
GLOBOSTAR® SMARTGROUP-REM 61703 Ασύρματο Χειριστήριο IR για όλα τα Φωτιστικά Τεχνολογίας Smart Group Linkable Control System 2.4Ghz DC 3V CR 2032 IP20 Γκρι με Μαύρο Πλαστικό ABS – Μ9 x Π4 x Υ1.5cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
10,10 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 61703 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 9 x 4 x 1.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 23g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ισοδύναμη Ισχύς | Ισοδύναμη Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
Redpoint 6066 BISE ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΒΟΝΙΚΟ 1582/42/30 ΛΕΥΚΟ 45W 4000K IP65 ORNO
Άμεσα διαθέσιμο
29,19 €