CONTROLLERS
CONTROLLERS
Το προϊόν “GLOBOSTAR® MiBOXER-DL-POW1 71420 DC DALI BUS Τροφοδοτικό/Μετασχηματιστής SELV Ράγας με 2 x 125mA 2W Κανάλια AC 220-240V σε DC 16V 250mA 4W Max IP20 – DALI BUS – Μ9 x Π3.4 x Υ6cm – 5 Χρόνια Εγγύηση” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
GLOBOSTAR® DIMMERIO 73312 Σετ Dimmer με RF Ασύρματο Χειριστήριο με 1 x 25A 600W Κανάλι DC 12-24V 25A 600W Max IP20 – RF2.4Ghz SYNC – Μ12.8 x Π4.1 x Υ3.4cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
25,48 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73312 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 12.8 x 4.4 x 3.4εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 149.9g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
GLOBOSTAR® DIMMERME 73309 Dimmer με RF Ασύρματο Χειριστήριο με 1 x 8A 192W Κανάλι DC 5-12-24V 8A 192W Max IP20 – RF2.4Ghz – Μ11.5 x Π5.7 x Υ3.4cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
7,70 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73309 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 5.7 x 3 x 1.2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 110g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
GLOBOSTAR® DIMMERME 73310 Dimmer με RF Ασύρματο Χειριστήριο με 1 x 30A 720W Κανάλι DC 12-24V 30A 720W Max IP20 – RF2.4Ghz – Μ8.7 x Π6.2 x Υ2cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
30,06 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73310 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8.7 x 6.2 x 2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 90g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
GLOBOSTAR® DIMMERONIA 73317 AC Dimmer Τοίχου με RF Ασύρματο Χειριστήριο με 1 x 16A 384W Κανάλι DC 12-24V 16A 384W Max IP20 – Μ9 x Π9 x Υ4.5cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
10,21 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73317 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 9 x 9 x 4.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 130g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® DIMMERONIA 73371 AC Triac Dimmer Τοίχου με RF Ασύρματο Χειριστήριο με 1 x 1.5A 350W Κανάλι AC 220-240V 1.5A 350W Max IP20 – Μ8.8 x Π5.7 x Υ8.8cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
24,04 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73371 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8.6 x 4 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 16.5g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ρεύμα Εξόδου | Ρεύμα Εξόδου |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
GLOBOSTAR® DIMTOUCH 73318 Dimmer Τοίχου με Touch Panel με 1 x 12A 288W Κανάλι DC 12-24V 12A 288W Max IP20 – Μ9 x Π9 x Υ3.5cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
16,32 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73318 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 9 x 9 x 3.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 110g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® MiBOXER-TRI-C1 71432 AC Triac RF 2.4Ghz & Push Dimmer με 1 x 1.36A 300W Κανάλι AC 220-240V 1.36A 300W Max IP20 – RF 2.4Ghz & Push Dimming – Μ5 x Π5 x Υ2.3cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
35,52 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 71432 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 5 x 5 x 2.3εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 52g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ρεύμα Εξόδου | Ρεύμα Εξόδου |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...