CONTROLLERS
CONTROLLERS
Το προϊόν “GLOBOSTAR® SEEKWAY-REM 90828 RF Ασύρματο Χειριστήριο & Κεραία για Ψηφιακό Controller Seekway SY-418 DC 12V 1 x 23A Μπαταρία IP20 – Μ5 x Π1.5 x Υ11.5cm – 2 Χρόνια Εγγύηση” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
GLOBOSTAR® RGBCONTROLLER 73412 DMX Dimmer / Controller με RF Ασύρματο Χειριστήριο με 3 x 15A 75W Κανάλια DC 5-24V 15A 360W Max IP20 – DMX512 & RF2.4Ghz – Μ17.5 x Π3 x Υ3.5cm – 1 Χρόνος Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
49,11 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73412 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 17.5 x 3 x 3.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 327g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
GLOBOSTAR® SEEKWAY-REM 90828 RF Ασύρματο Χειριστήριο & Κεραία για Ψηφιακό Controller Seekway SY-418 DC 12V 1 x 23A Μπαταρία IP20 – Μ5 x Π1.5 x Υ11.5cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
33,55 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 90828 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 11.5 x 5 x 1.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 70g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | Ονομαστική Διάρκεια Ζωής |
| Συμβατή Σειρά | Συμβατή Σειρά |
GLOBOSTAR® SKYDANCE-S1-D 70671 AC Trailing Edge DMX Dimmer με 2 x 1A 240W Κανάλια AC 220-240V 2A 480W Max IP20 – DMX512 & RDM – Μ16.7 x Π5 x Υ2.4cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
50,45 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 70671 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 16.7 x 5 x 2.4εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 113g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ρεύμα Εξόδου | Ρεύμα Εξόδου |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
GLOBOSTAR® SKYDANCE-S1-D1 70672 AC Trailing Edge DMX Dimmer Ράγας με 1 x 2A 480W Κανάλι AC 220-240V 2A 480W Max IP20 – DMX512 & RDM – Μ11.5 x Π5 x Υ6.5cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
48,67 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 70672 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 11.5 x 5 x 6.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 133g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ρεύμα Εξόδου | Ρεύμα Εξόδου |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
GLOBOSTAR® SKYDANCE-S1-DR 70670 AC Trailing Edge DMX Dimmer Ράγας με 2 x 1.5A 360W Κανάλια AC 220-240V 3A 720W Max IP20 – DMX512 & RDM – Μ11.5 x Π5 x Υ6.5cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
54,61 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 70670 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 11.5 x 5 x 6.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 133g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ρεύμα Εξόδου | Ρεύμα Εξόδου |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
GLOBOSTAR® SKYDANCE-SK1 70674 AC Trailing Edge DMX Dimmer Ράγας με 1 x 6A 1440W Κανάλι AC 220-240V 6A 1440W Max IP20 – DMX512 & RDM – Μ16.8 x Π9.3 x Υ8cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
162,69 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 70674 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 16.8 x 9.3 x 8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 558g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ρεύμα Εξόδου | Ρεύμα Εξόδου |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...