Προβολείς
Προβολείς
Το προϊόν “GLOBOSTAR® WORKPRO 85409 Προβολάκι LED 48W 4800lm 45° DC 10-30V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – CREE COB Chip – Μ10.8 x Π3.2 x Υ12.8cm – 2 Χρόνια Εγγύηση” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
GLOBOSTAR® MOTOFLOOD 81634 Προβολάκι LED 30W/60W 3200lm/6400lm 45° DC 12V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – CREE COB Chip – Μ8.8 x Π8.8 x Υ7cm – Πακέτο 2 Τεμαχίων – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
28,64 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 81634 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8.8 x 8.8 x 7εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 106g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | Ονομαστική Διάρκεια Ζωής |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Χρόνος Έναυσης 100% |
GLOBOSTAR® WORKPRO 85406 Προβολάκι LED 42W 4200lm 45° DC 10-30V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – CREE COB Chip – Μ11.4 x Π3 x Υ12.8cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
7,44 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85406 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 11.4 x 3 x 12.8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 132g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® WORKPRO 85407 Προβολάκι LED 48W 4800lm 45° DC 10-30V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – CREE XBD Chip – Μ10.8 x Π3.2 x Υ12.8cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
11,49 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85407 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.8 x 3.2 x 12.8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 255g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® WORKPRO 85408 Προβολάκι LED 48W 4800lm 45° DC 10-30V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – CREE XBD 7D Chip – Μ10.8 x Π3.2 x Υ12.8cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
11,49 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85408 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.8 x 3.2 x 12.8εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 235g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® WORKPRO 85409 Προβολάκι LED 48W 4800lm 45° DC 10-30V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – CREE COB Chip – Μ10.8 x Π3.2 x Υ12.8cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
7,83 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85409 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 12.8 x 11 x 2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 148g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® WORKPRO 85410 Προβολάκι LED 48W 4800lm 180° DC 10-30V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – SMD Chip – Μ10.3 x Π8.5 x Υ2cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
6,29 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85410 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 10.3 x 8.5 x 2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 104g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® WORKPRO 85413 Προβολάκι LED 63W 6300lm 45° DC 10-30V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – CREE XBD Chip – Μ17.5x Π4.5 x Υ18cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
33,62 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85413 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 17.5 x 4.5 x 18εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 500g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® WORKPRO 85414 Προβολάκι LED 185W 18500lm 45° DC 9-48V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – CREE XBD Chip – Μ22.5x Π9 x Υ26cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
96,38 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 85414 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 22.5 x 9 x 26εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 2266g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |