Φωτισμός Πινακίδας
Φωτισμός Πινακίδας
Το προϊόν “GLOBOSTAR® PLATELIGHT 81632 Φως Πινακίδας & DRL LED 3W/6W 270lm/540lm 120° DC 12V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – Μαύρο – Μ1.8 x Π3.8 x Υ1.8cm / Q0.5cm – Πακέτο 2 Τεμαχίων – 1 Χρόνο Εγγύηση” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
GLOBOSTAR® LICENSEPLATE 79910 Φώτα Πινακίδας Οχημάτων LED 3W 200lm 60° DC 12V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000Κ – Μ9 x Π4.6 x Υ5.2cm – 1 Χρόνο Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
3,70 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 79910 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 9 x 5.2 x 4.6εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 12εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 65g |
| Τύπος Συσκευασίας | Τύπος Συσκευασίας |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
GLOBOSTAR® LICENSEPLATE 79911 Φώτα Πινακίδας Οχημάτων LED 3W 200lm 60° DC 24V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000Κ – Μ9 x Π4.6 x Υ5.2cm – 1 Χρόνο Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
3,70 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 79911 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 9 x 5.2 x 4.6εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 12εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 65g |
| Τύπος Συσκευασίας | Τύπος Συσκευασίας |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
GLOBOSTAR® PLATELIGHT 81632 Φως Πινακίδας & DRL LED 3W/6W 270lm/540lm 120° DC 12V Αδιάβροχο IP65 Ψυχρό Λευκό 6000K – Μαύρο – Μ1.8 x Π3.8 x Υ1.8cm / Q0.5cm – Πακέτο 2 Τεμαχίων – 1 Χρόνο Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
4,64 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 81632 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 1.8 x 1.8 x 3.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 20g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
Σετ Φωτισμού LED Πινακίδας ή DRL για Αυτοκίνητα 3 Watt 12 Volt Ψυχρό Λευκό GloboStar 55200
Άμεσα διαθέσιμο
12,68 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 55200 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 2.5 x 2.5 x 1.6εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 15εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 50g |
| Τύπος Συσκευασίας | Τύπος Συσκευασίας |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | Ονομαστική Διάρκεια Ζωής |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής |