ΦΑΝΑΡΙΑ & ΟΓΚΟΥ
ΦΑΝΑΡΙΑ & ΟΓΚΟΥ
Το προϊόν “Σετ Πλευρικά Φώτα Σήμανσης Σκουλαρίκια 2 Πλευρών για Φορτηγό 24 Volt A Πλευρά: Λευκό-Κίτρινο Β Πλευρά: Κίτρινο-Κόκκινο GloboStar 75474” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
GLOBOSTAR® TURNLIGHT 81754 Φλας Μοτοσυκλέτας LED 1W/2W 110lm/220lm 120° DC 12V Αδιάβροχο IP65 Πορτοκαλί – Μ14 x Π2.3 x Υ1.9cm – Πακέτο 2 Τεμαχίων – 1 Χρόνο Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
10,39 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 81754 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 1.4 x 2.3 x 1.9εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 220εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 30g |
| Τύπος Συσκευασίας | Τύπος Συσκευασίας |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
GLOBOSTAR® TURNLIGHT 81757 Φλας Μοτοσυκλέτας LED 1.5W/3W 220lm/440lm 120° DC 12V Αδιάβροχο IP65 Πορτοκαλί – Μ12.2 x Π2.8 x Υ2.5cm – Πακέτο 2 Τεμαχίων – 1 Χρόνο Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
13,31 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 81757 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 12.2 x 2.8 x 2.5εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 220εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 47g |
| Τύπος Συσκευασίας | Τύπος Συσκευασίας |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
GloboStar® Αδιάβροχη Ταινία LED 30cm 15xSMD5050 12V IP65 Μ30 x Π1 x Υ0.3cm Ψυχρό Λευκό 6000K
Άμεσα διαθέσιμο
3,39 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 81729 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 3 x 0.9 x 0.3εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 22εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 9g |
| Τύπος Συσκευασίας | Τύπος Συσκευασίας |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
ΣΕΤ DRL – Φώτα Ημέρας για Φανάρι Αυτοκινήτου Κόκκινο + Πορτοκαλί για Φλας 85cm 12 Volt GloboStar 55116
Άμεσα διαθέσιμο
32,77 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 55116 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 85 x 1.3 x 1.3εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 250g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | Ονομαστική Διάρκεια Ζωής |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Χρόνος Έναυσης 100% |
Σετ Πλευρικά Φώτα Σήμανσης Σκουλαρίκια 2 Πλευρών για Φορτηγό 24 Volt A Πλευρά: Λευκό-Κίτρινο Β Πλευρά: Κίτρινο-Κόκκινο GloboStar 75474
Άμεσα διαθέσιμο
12,96 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 75474 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8 x 8 x 4εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 50g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | Ονομαστική Διάρκεια Ζωής |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής |
| Χρόνος Έναυσης 100% | Χρόνος Έναυσης 100% |
Σετ Φωτισμού LED Πινακίδας ή DRL για Αυτοκίνητα 3 Watt 12 Volt Ψυχρό Λευκό GloboStar 55200
Άμεσα διαθέσιμο
12,68 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 55200 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 2.5 x 2.5 x 1.6εκ |
| Μήκος Καλωδίου Τροφοδοσίας | 15εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 50g |
| Τύπος Συσκευασίας | Τύπος Συσκευασίας |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή | Ωφέλιμη Φωτεινή Ροή |
| Γωνία Δέσμης | Γωνία Δέσμης |
| Τύπος LED | Τύπος LED |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας |
| Ονομαστική Διάρκεια Ζωής | Ονομαστική Διάρκεια Ζωής |
| Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής | Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής |