CONTROLLERS
CONTROLLERS
Το προϊόν “GloboStar® 999-0006 Ροοστάτης Dimmer Τοίχου LED AC100-240V 400W IP20 Μ8.4 x Π8.4 x Υ4.5cm” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
GloboStar® 999-0006 Ροοστάτης Dimmer Τοίχου LED AC100-240V 400W IP20 Μ8.4 x Π8.4 x Υ4.5cm
Άμεσα διαθέσιμο
21,06 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 999-0006 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8.4 x 8.4 x 4.5εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 80g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
GLOBOSTAR® BUTTON 70793 Φωτιζόμενος Χωνευτός Διακόπτης Αφής On/Off & Push Dimming LED DC 12-24V 1 x 4A 96W Max IP20 Μπλε – Μ2 x Π2 x Υ1.2cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
12,10 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 70793 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 2 x 2 x 1.2εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 13g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ρεύμα Εξόδου | Ρεύμα Εξόδου |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Θερμοκρασία Χρώματος | Θερμοκρασία Χρώματος |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
GLOBOSTAR® DIMMERAIL 73372 AC Trailing Edge DMX Dimmer Ράγας με 3 x 1A 220W Κανάλια AC 220-240V 3A 660W Max IP20 – DMX512 & RDM – Μ8 x Π9 x Υ6cm – 5 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
114,98 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73372 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 8 x 9 x 6εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 275g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ρεύμα Εξόδου | Ρεύμα Εξόδου |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Δυνατότητες & Λειτουργίες | Δυνατότητες & Λειτουργίες |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Τρόπος Τοποθέτησης |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
GLOBOSTAR® DIMMERANO 73303 Διακόπτης Αφής On/Off & Push Dimming με 1 x 5A 120W Κανάλι DC 12-24V 5A 120W Max IP20 – Λευκό – Μ4 x Π2 x Υ1cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
3,62 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73303 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 4 x 2 x 1εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 21g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® DIMMERANO 73304 Διακόπτης Αφής On/Off & Push Dimming με 1 x 5A 120W Κανάλι DC 12-24V 5A 120W Max IP20 – Μαύρο – Μ4 x Π2 x Υ1cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
4,02 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73304 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 4 x 2 x 1εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 21g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® DIMMERANO 73305 Διακόπτης On/Off & Dimming με 1 x 5A 120W Κανάλι DC 12-24V 5A 120W Max IP20 – Λευκό – Μ6.5 x Π3 x Υ3cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
3,81 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73305 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 6.5 x 3 x 3εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 31g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® DIMMERANO 73306 Διακόπτης On/Off & Dimming με 1 x 5A 120W Κανάλι DC 12-24V 5A 120W Max IP20 – Μαύρο – Μ6.5 x Π3 x Υ3cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
4,23 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73306 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 6.5 x 3 x 3εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 31g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
GLOBOSTAR® DIMMERANO 73307 Διακόπτης On/Off & Dimming με 1 x 6A 144W Κανάλι DC 12-24V 6A 144W Max IP20 – Λευκό – Μ30 x Π1.3 x Υ0.6cm – 2 Χρόνια Εγγύηση
Άμεσα διαθέσιμο
2,81 €
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο από 4 έως 6 ημέρες |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GLOBOSTAR® |
| SKU | 73307 |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 4.3 x 1.3 x 6εκ |
| Βάρος Προϊόντος | 55g |
| Τύπος Συσκευασίας | Έγχρωμη Ετικέτα GLOBOSTAR® |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | Ποσότητα ανά Συσκευασία |
| Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) | Ποσότητα ανά Κεντρική Συσκευασία (Κούτα) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Διαστάσεις Συσκευασίας |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Καθαρό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία | Ογκομετρικό Βάρος Προϊόντος μαζί με την Συσκευασία |
| Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Διαστάσεις Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Καθαρό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) | Ογκομετρικό Βάρος Κεντρικής Συσκευασίας (Κούτα) |
| Τρόπος Αποστολής | Τρόπος Αποστολής |
| Σειρά | Σειρά |
| Τάση Λειτουργίας | Τάση Λειτουργίας |
| Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) |
| Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) | Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) |
| Ισχύς | Ισχύς |
| Χρώμα Σώματος | Χρώμα Σώματος |
| Υλικό Κατασκευής | Υλικό Κατασκευής |
| Ρυθμιζόμενη Ένταση | Ρυθμιζόμενη Ένταση |
| Βαθμός Προστασίας | Βαθμός Προστασίας |
Περισσότερα προϊόντα
Γίνεται φόρτωση...